Zamów nasze usługi

789 789 122

O nas - Firma usługowa Biały Słoń

Nasza firma od 2012 roku specjalizuje się w praniu ekstrakcyjnym. Posiadamy duże doświadczenie, wykonując już ponad 25 000 czyszczeń kanap, foteli i innych mebli oraz około 200 000 m2 wykładzin! Znamy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie je zaspokoić. Cieszymy się, że zyskujemy zaufanie nowych klientów.

Przywracamy meblom i wykładzinom dobry wygląd. Często jesteśmy w stanie przywrócić im ich pierwotny stan. Oferujemy skuteczne pranie mebli i wykładzin metodą ekstrakcyjną.

W ofercie posiadamy pranie kanap, sof, wersalek, narożników, foteli, krzeseł, materacy, dywanów i wykładzin z gwarancją. Pranie odbywa się bezpośrednio u klienta.

Gwarancja rezultatu

Za usługę prania tapicerki płaci tylko zadowolony klient

Przewagi firmy Biały Słoń

Dlaczego warto zamówić usługę prania tapicerki meblowej lub wykładziny w firmie Biały Słoń?

To, co pozytywnie nas wyróżnia na tle innych firm oferujących podobne usługi to:

1. Gwarancja zadowolenia klienta

Zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie klienta jest kluczowe dla sukcesu naszej firmy. Dlatego staramy się zapewnić wysoką jakość usług i miłą obsługę klienta na każdym etapie współpracy. W przypadku jakichkolwiek reklamacji, reagujemy najszybciej, jak to możliwe i staramy się naprawić błędy. W przypadku, gdy klient nie będzie zadowolony z efektów prania, zwracamy nawet do 100% kosztów usługi. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i zadowolenia naszych klientów, którzy często polecają nas dalej.

2. Szybkie terminy realizacji

Dojedziemy do klienta w dogodnym dla niego terminie, staramy się zwykle reagować najszybciej jak to możliwe i zwykle możemy umówić się na wizytę już na następny dzień lub w ciągu najbliższych 1-3 dni.

3. Dobre ceny

Dokładną wycenę usługi ustalamy podczas pierwszego kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza zamówienia. Ceny zawsze odpowiadają naszemu cennikowi i nie zależą od stopnia zabrudzenia. Cennik

4. Sprzęt i środki tylko firmy Karcher

Stawiamy na najwyższą jakość usług, dlatego używamy tylko sprawdzonych i renomowanych środków oraz sprzętu. W naszej pracy korzystamy wyłącznie z urządzeń marki Karcher, która jest znana i ceniona na całym świecie. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze możliwe efekty czyszczenia.

5. Łatwy i przyjemny kontakt z biurem

Nasi pracownicy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania klientów, a nasza gwarancja zadowolenia obejmuje także obsługę klienta. Dążymy do utrzymywania dobrych relacji z naszymi klientami oraz nawiązywania długotrwałej, owocnej współpracy!

6. Zatrudniamy profesjonalną ekipę z wieloletnim doświadczeniem.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w praniu ekstrakcyjnym. Pracują sprawnie i skutecznie, są również uprzejmi i chętni do pomocy.

7. Trzymamy się zasady: Dotrzymujemy obietnic

 • Zawsze dotrzymujemy umówionej godziny wizyty.
 • Nasi pracownicy dbają o czystość w mieszkaniu klienta oraz odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące procesu prania. Przedstawiamy klientowi informacje na temat przewidywanych rezultatów prania.
 • W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie jakości obsługi lub wyników prania, zawsze jesteśmy otwarci na uwagi klienta i udzielamy na nie odpowiedzi.

8. Bezpłatny dojazd na terenie Łodzi

W razie klientów spoza Łodzi, dojeżdżamy do miejsca docelowego w promieniu 20 km. Koszt dojazdu wynosi jedynie 20 zł i nie jest uzależniony od liczby przejechanych kilometrów.

9. Szybki czas realizacji usługi – średnio ok. 1-2 godzin

Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć pożądany wynik, dlatego będziemy prać tyle razy, ile będzie to potrzebne. W naszej pracy najważniejsze są efektywność, szybkość i skuteczność świadczonych usług.

10. Dogodne formy płatności

Można u nas płacić wygodnie: gotówką, kartą, przelewem. Wystawiamy faktury VAT.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Gwarancja zadowolenia klienta

Biały Słoń to firma, która bardzo dba o zadowolenie swoich klientów i traktuje każdego z nich indywidualnie. Naszym celem jest zawsze świadczenie usług na najwyższym poziomie i spełnianie potrzeb naszych klientów. Dodatkowo, dążymy do budowania długotrwałych i owocnych relacji z naszymi klientami. Dlatego każda z oferowanych przez nas usług objęta jest trzyelementową Gwarancją Zadowolenia Klienta:

Gwarancja uprzejmej obsługi

Zapewniamy łatwy i przyjemny kontakt z naszą firmą na każdym etapie współpracy. Od pierwszego kontaktu z biurem, przez realizację zlecenia przez naszą ekipę, aż do uprzejmej obsługi po wykonaniu pracy przez naszych pracowników – wszystko odbywa się zgodnie z naszymi standardami, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani. Jednakże, jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie zadowoleni z naszych usług, gwarantujemy zwrot do 100% opłaty.

Gwarancja pozytywnego rezultatu prania

Zapewniamy, że efekty prania spełnią oczekiwania naszych klientów. Jednakże, jeśli Klient uzna, że efekty prania nie są wystarczające, zwrócimy do 100% opłaty.

Gwarancja trwałego efektu prania

Pragniemy zapewnić, że po wykonaniu usługi prania nie będą widoczne żadne dodatkowe plamy ani zaciekłoby, których wcześniej nie było. Ponadto, gwarantujemy, że nie dojdzie do uszkodzenia tapicerki w trakcie prania. W przypadku, gdy Klient zauważy jakiekolwiek problemy z naszą usługą w ciągu 10 dni od wykonania, uprawniony jest do skorzystania z naszej polityki reklamacji. Nasza firma jest gotowa na poprawkę w najbliższym wolnym terminie lub zwrot do 100% opłaty, aby zapewnić Państwu pełne zadowolenie z naszych usług.

Uprzejmie informujemy, że w niektórych wypadkach udzielamy ograniczonej gwarancji.

 • Przed przystąpieniem do właściwego prania, nasi pracownicy zawsze informują Klientów o przewidywanym rezultacie i możliwych ograniczeniach, na przykład o trudnościach w usunięciu uporczywej plamy. Wówczas to Klient decyduje, czy kontynuować pranie, czy też nie. Pragniemy podkreślić, że nasza gwarancja nie obejmuje przypadków, w których Klient został uprzedzony przez naszych pracowników o negatywnych skutkach prania.
 • Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie i często są w stanie rozróżnić uszkodzoną tapicerkę od tej, która jedynie wymaga prania. W przypadku wykrycia uszkodzeń, nasz pracownik niezwłocznie informuje Klienta o tym fakcie.
 • Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować całkowitego usunięcia niektórych uporczywych plam, takich jak plamy tłuste, z krwi, kleju czy lakieru. Przed przystąpieniem do prania, zawsze informujemy naszych klientów o możliwych ograniczeniach i przewidywanym wyniku w przypadku tego typu plam. Jednakże, zawsze staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby usunąć jak najwięcej plam i uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.
 • Uprzejmie informujemy, że w przypadku zapachów, których źródło znajduje się w głębi gąbki tapicerki, nie możemy zagwarantować całkowitego ich usunięcia. Zgodnie z naszą polityką, przed przystąpieniem do prania, informujemy naszych klientów o możliwościach i ograniczeniach związanych z usuwaniem zapachów. Niemniej jednak, zawsze staramy się zminimalizować zapachy i zapewnić jak najświeższe i najprzyjemniejsze wrażenia z użytkowania mebli tapicerowanych.
 • Telefon do zgłaszania reklamacji oraz innych uwag to: 789 789 122.

Preparaty i środki używane przez firmę Biały Słoń

Nasza firma kładzie nacisk na oferowanie usług o najwyższej jakości dla naszych Klientów. Korzystamy z preparatów i technologii renomowanej firmy Karcher, które są nie tylko profesjonalne i skuteczne, ale także bezpieczne dla środowiska.

Jako podstawowy środek do prania tapicerki meblowej oraz wykładziny używamy preparatu Karcher RM 760, który:

 • skutecznie działa nawet w niskich temperaturach,
 • jest bezpieczny dla materiałów,
 • ma przyjemny, świeży zapach.

RM 760 to detergent, który skutecznie usuwa trudne zabrudzenia z wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Dzięki niemu można bez trudu pozbyć się nawet tłustych plam i odświeżyć wygląd pranych powierzchni. Co ważne, preparat nie zawiera wybielaczy i jest delikatny dla tkanin.

Czy środki stosowane przez firmę Biały Słoń są bezpieczne?

Po każdym praniu z użyciem preparatu Karcher RM 760 oraz innych środków chemicznych, które stosujemy w naszej firmie, dokładnie wypłukujemy prane powierzchnie czystą wodą. Dzięki temu minimalizujemy ilość użytej chemii, która pozostaje w tapicerce lub wykładzinie. Preparat Karcher RM 760 jest delikatny dla tkanin, nie zawiera wybielaczy oraz ulega biodegradacji, co czyni go przyjaznym dla środowiska. Dzięki naszym usługom zapewniamy Państwu czyste, bezpieczne i odświeżone powierzchnie, a także dbamy o ochronę środowiska naturalnego.

Jakie środki używane są do impregnacji?

Nasza firma stosuje skuteczną metodę impregnacji tapicerki i wykładziny z wykorzystaniem specjalnego preparatu Karcher RM 752. Dzięki niemu, na powierzchni tworzy się ochronna warstwa, która skutecznie chroni przed wodą i wilgocią. Impregnacja zwiększa także odporność materiału na zabrudzenia, co umożliwia utrzymanie czystości na dłużej. Zastosowanie preparatu Karcher RM 752 w naszych usługach zapewnia nie tylko skuteczność impregnacji, ale także bezpieczeństwo dla użytkowników mebli tapicerowanych oraz dla środowiska.

Jakie środki używane są do ochrony antyalergicznej?

Nasza firma Biały Słoń proponuje Państwu skorzystanie z usługi z użyciem preparatu Allergoff, który pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia alergii i hamuje rozwój roztoczy kurzu domowego. Preparat ten tworzy na tapicerce i wykładzinie warstwę ochronną, która redukuje ilość roztoczy do minimum. Allergoff działa przez okres do pół roku, zapewniając trwałą ochronę przed alergenami. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi z użyciem preparatu Allergoff pozwolą Państwu na cieszenie się czystym i zdrowym otoczeniem, bez obawy o alergie i niekorzystny wpływ na zdrowie.

Opinie naszych klientów

1161 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Biały Słoń – profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy, wykładziny i dywanów w Łodzi Google Reviews
5.0 | 1161 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Usuwanie plam i zapachów

Metoda ekstrakcyjna jest jedną z najskuteczniejszych metod prania tapicerki meblowej. Jest ona w stanie skutecznie usunąć wiele trudnych plam i zapachów, nawet lepiej niż inne metody czyszczenia. Dzięki niej Twoje meble z tapicerką odzyskają swój pierwotny wygląd i będą wyglądać jak nowe. W Białym Słoniu korzystamy z najnowszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń, aby zagwarantować naszym klientom najlepsze efekty czyszczenia.

Jak działamy?

Firma Biały Słoń posiada bogate doświadczenie w dziedzinie czyszczenia tapicerki, co pozwala nam na skuteczne usuwanie plam oraz zapachów. Zastosowanie wysokiej jakości środków czyszczących pozwala nam na osiągnięcie zadowalających efektów. Warto jednak pamiętać, że w przypadku niektórych plam i źródeł zapachów, usunięcie ich może być trudne lub niemożliwe. Zdarza się, że plamy są już trwale związane z tkaniną, a źródło zapachu znajduje się w głębi mebla, co może skutkować trudnościami w ich całkowitym usunięciu. Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie rozpoznać uszkodzone elementy i informują o tym klienta. Jednakże, nie jesteśmy w stanie przywrócić uszkodzonej, np. odbarwionej tapicerki, do pierwotnego wyglądu.

Usuwanie plam

W naszej firmie stawiamy na transparentność i rzetelność wobec naszych klientów. Przed przystąpieniem do prania, nasz personel dokładnie informuje o oczekiwanych rezultatach oraz o możliwościach i ograniczeniach związanych z usuwaniem plam. Dążymy do jak najlepszych efektów, jednakże nie zawsze jesteśmy w stanie osiągnąć 100% satysfakcję klienta, szczególnie w przypadku trudnych plam. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klienta i osiągnąć najlepsze możliwe wyniki czyszczenia tapicerki.

Usuwanie zapachów

Należy pamiętać, że po usunięciu źródła zapachu niekiedy konieczne jest zastosowanie specjalnych środków odświeżających, które pomogą pozbyć się resztek nieprzyjemnej woni. Nasza firma oferuje specjalistyczne usługi odświeżania mebli, które pomagają usunąć nawet najtrudniejsze zapachy. Jednak w niektórych przypadkach, gdy zapach jest zbyt intensywny lub źródło nie jest dostępne, może okazać się konieczne wymienienie tapicerki lub materiałów wykończeniowych.

O nas – Pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Łodzi Pranie Naroznika Sredniego B Wykonanie prania tapicerki narożnika średniego Pranie Naroznika Sredniego A
O nas – Pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Łodzi Pranie Kanapy Dwuosobowej B Wykonanie prania tapicerki kanapy dwuosobowej Pranie Kanapy Dwuosobowej A

Usuwanie śladów samodzielnego prania

Klienci często podejmują próby samodzielnego usuwania zabrudzeń z tapicerki meblowej, ale nieznajomość odpowiednich metod czyszczenia różnego rodzaju plam może zwiększyć zniszczenia powierzchni. Zabrudzenia mogą być rozmazywane, a kontakt z nieodpowiednimi środkami czyszczącymi może powodować trwałe plamy. Pranie ekstrakcyjne to skuteczny sposób na ratowanie mebli przed zniszczeniem i usuwanie śladów nieudanych prób czyszczenia. Samodzielne czyszczenie tapicerki może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń, ponieważ stosowane środki mogą wniknąć w materiał i reagować z nim chemicznie.

Zaufaj specjalistom z firmy Biały Słoń!

Od 2012 roku nasza firma nawiązała skuteczną i owocną współpracę z naszymi klientami, którzy cenią sobie naszą otwartość na ich potrzeby. Przywróciliśmy nowy wygląd ponad 25 000 kanapom, fotelom i innym meblom, a także wypraliśmy około 110 000 m.kw. wykładziny. Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Łodzi

Zadzwoń i zamów

  Wybierz usługi prania