Zamów nasze usługi

789 789 122

Wykonanie prania tapicerki narożnika średniego

Pranie Tapicerki Naroznika Sredniego B Wykonanie prania tapicerki narożnika średniego Pranie Tapicerki Naroznika Sredniego A

Wykonanie profesjonalnego prania tapicerki narożnika średniego w Łodzi fachowymi pracownikami firmy usługowej Biały Słoń.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi prania tapicerki narożnika średniego w Łodzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi, jesteśmy w stanie skutecznie usunąć zanieczyszczenia z tapicerki, przywracając jej pierwotny wygląd. Pranie wykonujemy metodą ekstrakcyjną, która pozwala na dokładne wyczyszczenie tapicerki, a jednocześnie minimalizuje ryzyko uszkodzeń.

Nasza oferta zawiera również specjalne środki do prania tapicerki, które są przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla alergików i dzieci. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy wykonują pranie z dbałością o każdy detal.

Zapewniamy również szybką realizację usługi, a nasze ceny są konkurencyjne na rynku. Jeśli potrzebujesz skutecznego i profesjonalnego prania tapicerki narożnika średniego w Łodzi, skontaktuj się z nami już dziś!

Warto skorzystać z usług Firmy Biały Słoń

Firma Biały Słoń sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnym praniu ekstrakcyjnym od 2012 roku. W ciągu tych lat obsłużyliśmy z powodzeniem ponad 8000 klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zlecenie jest objęte Gwarancją Zadowolenia.

Atuty firmy Biały Słoń to:

  • szybki termin realizacji prania (przyjedziemy jutro lub w ciągu 1-2 dni),
  • konkurencyjne ceny,
  • sprzęt i środki firmy Karcher,
  • łatwy i przyjemny kontakt z biurem,
  • zlecenie będzie realizować doświadczona ekipa,
  • bezpłatny dojazd na terenie miasta,
  • wygodne formy płatności (gotówka, przelew).

Gwarancja jakości usług prania

Opinie naszych klientów

1161 pięciogwiazdkowych opinii na mapach Google
Biały Słoń – profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy, wykładziny i dywanów w Łodzi Google Reviews
5.0 | 1161 pozytywnych opinii

Skorzystałam z usług firmy Biały Słoń w zakresie prania mocno zabrudzonej sofy. Usługa została wykonana z należytą starannością, bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm! Dostosowują godzinę wykonywania swoich usług do potrzeb klienta. Będę korzystała z oferty firmy, serdecznie polecam!

Kasia Lisowska

Czyszczenie tapicerki przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno skorzystam z usług tej firmy ponownie.

Martyna Jasińska

Profesjonalna firma. Pan piorący tapicerkę był bardzo punktualny, kulturalny, jestem bardzo zadowolony z usługi.

Matt Jediknight

Realizacja i terminowość, zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Wykładzina i narożnik po czyszczeniu jak nowe. Polecam i na pewno sam będę korzystał w miarę potrzeb!

Grzegorz Fudala

Bardzo polecam tę firrmę. Szybko, dokładnie i profesjonalnie, efekt widać gołym okiem. Polecam!

Ewa Sutryk

Jasnobeżowa sofa po czyszczeniu wygląda prawie jak nowa. Tak samo fotel i krzesła. Nie spodziewałem, że plamy tak skutecznie da się usunąć. Cena przystępna, termin realizacji krótki, szybki kontakt i jakość wysoka. Polecam 🙂

Jarosław Howdun

Bardzo profesjonalnie i szybko wykonana usługa. Kanapa wygląda niemalże jak nowa 🙂 Doskonały kontakt z firmą, sympatyczna obsługa. Pracę wykonał Pan Aleksiej. Będę polecać!

Wiktoria Wargocka

Bardzo polecam firmę! Usługi profesjonalne, kanapa wygląda i pachnie jak nowa. Cały proces czyszczenia odbył się punktualnie i szybko, usunięto problematyczne zabrudzenia. Na pewno skorzystamy ponownie.

Marta Cieśla

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej, materacy i wykładziny w Łodzi

Zadzwoń i zamów

    Wybierz usługi prania